Typ nabídky

Minimální mzda

Mezinárodní společnost přijme kmenové zaměstnance na pozici - Operátor, mzda 22 000 Kč + příplatky

referenční číslo: 51C61069 | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro nově působící firmu v Plzni zabývající se výrobou komponentů do automobilového průmyslu hledáme pracovníky na pozici operátora výroby- vstřikolisu.

Náplň práce

- vizuální kontrola výrobků
- obsluha a nastavení vstřikovacího stroje
- manipulace s produkty, komunikace s mistrem

Požadujeme

- logické myšlení, samostatnost
- počítačovou gramotnost
- technické myšlení
- technické vzdělání (výhodou)
- zkušenost na obdobné pozici (výhodou)
- zodpovědnost
- čtení technických výkresů (výhodou)

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Profese: dělník ve výrobě

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní