Typ nabídky

Minimální mzda

Administrativní pracovník BRNO

referenční číslo: 4FC723C5 | aktuálnost: 26.05.2017

Amax com s.r.o.

AMAX com s.r.o. je 13 let jedničkou na trhu pokladních systémů pro restaurace, kavárny, bary, obchody a ostatní maloobchodní služby. Na základě nového zákona o EET > Přijmeme komunikativního člověka pro brněnskou kancelář. Nabízíme prostředí stabilní firmy a bezvadný kolektiv, flexibilní pracovní dobu a zajímavé platové podmínky.

Náplň práce

- plnění zadaných úkolů
- komunikace s novými zákazníky
- orientace na zahraniční partnery
- vyřizování běžné kancelářeské agendy

Požadujeme

- předchozí zkušenosti z obdobné pozice výhodou
- časová flexibilita
- samostatný přístup k práci
- min. SŠ, počítačová gramotnost nutností
- znalost alespoň jednoho uvedeného jazyka

Nabízíme

- příjemné zázemí stabilní a stále rostoucí firmy
- mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
- finanční ohodnocení odpovídající výkonu
- možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů

Zasílejte CV na email amax@amaxsro.com, v předmětu emailu uvádějte název pozice. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat nebo volejte přímo na uvedené mobilní číslo. Další info www.amaxsro.com

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 14 000 - 55 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Štolcova 24b, Brno, 618 00

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Profese: asistent/asistentka

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy