Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Manažer prodeje Brno

referenční číslo: 4FC723C5 | aktuálnost: 23.02.2017

Amax com s.r.o.

AMAX com s.r.o. je 12 let jedničkou na trhu pokladních systémů pro restaurace, kavárny, bary, obchody a ostatní maloobchodní služby. Na základě nového zákona o EET > Přijmeme komunikativního člověka pro prodejní podporu region BRNO (JMK). Nabízíme nadstandardní platové podmínky.

Náplň práce

Podle nového zákona je EET povinností pro každého podnikatele v gastronomii, ubytování a službách. Díky EET bude mít vaše práce 100% úspěšnost a vysoký příjem nebude jen pouhou frází jak v mnoha inzerátech.

Náplň práce:

- nabídka a prodej pokladních řešení KASAmax - komunikace s vyšším managementem pivovarů, Cash&Carry… - spolupráce na vývoji SW - podporování stávajících zákazníků a řešení jejich potřeb - řešení související agendy a reportování výsledků práce

Požadujeme

- předchozí zkušenosti obchodního zástupce výhodou
- časová flexibilita
- samostatný přístup k práci
- min. SŠ, počítačová gramotnost nutností
- orientace v pohostinství a maloobchodě je velkou předností uchazeče

Nabízíme

- příjemné zázemí stabilní a stále rostoucí firmy, nástup EET
- mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
- služební auto
- finanční ohodnocení odpovídající výkonu
- možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů

Zasílejte CV na email amax@amaxsro.com, v předmětu emailu uvádějte název pozice. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat nebo volejte přímo na uvedené mobilní číslo. Další info www.amaxsro.com

Mzda: 18 000 - 55 000 Kč

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: manažer obchodního týmu, manažer prodejního týmu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy