Typ nabídky

Minimální mzda

Regionální obchodní manažer (P3919)

referenční číslo: 4F933E80 | aktuálnost: 14.03.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Aktivní oslovování a vyhledávání nových zákazníků primárně v segmentu SME, korporací, státních organizací a zájmových skupin/klubů, péče a rozvoj svěřeného zákaznického portfolia, příprava a aktualizace obchodních nabídek, aktivní cross-sell a up-sell služeb stávajícím zákazníkům, samostatná obchodní jednání, vyhledávání externích prodejců a jejich řízení v roli manažera skupiny

Požadujeme

M/Ž, SŠ/VŠ, prokazatelnou obchodní praxi v oblasti služeb - energetiky velkou výhodou, organizační a komunikativní dovednosti, cílevědomost, ŘP skupiny B - aktivní řidič podmínkou, pozice není vhodná pro absolventy!

Nabízíme

práci pro prestižní a stabilní společnost, služební auto i k soukromým účelům, velmi zajímavé finanční ohodnocení, práce na zaměstnanecký poměr, širokou škálu benefitů

Místo pracoviště: okolí, Jihlava,

Region: Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: key account manager, manažer obchodního týmu, manažer prodeje, obchodní zástupce, obchodní ředitel/manažer, obchodník, prodejce, regionální obchodní manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely