Typ nabídky

Minimální mzda

Plánovač výroby - senior (-kmb-)

referenční číslo: 4F87D29C | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

• vývoj systému plánování pro zakázkovou výrobu fóliových klávesnic a dotykových panelů
• plánování zakázkové výroby fóliových klávesnic a dotykových panelů
• koordinace zakázek ve výrobním plánu
• řešení změn výrobního plánu

Požadujeme

• vzdělání technického směru
• pracovní zkušenosti v oblasti plánování zakázkové výroby s využitím informačního systému
• vysoká míra samostatnosti, zodpovědnosti a pečlivosti, zvyk dotahovat úkoly
• schopnost dobré spolupráce v týmu
• komunikativnost

Nabízíme

• perspektivní zaměstnání ve stabilní a prosperující společnosti
• moderní pracovní prostředí
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění
• pravidelné jazykové kurzy
• stravenky

Místo pracoviště: okr. Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: plánovač výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita