Typ nabídky

Minimální mzda

Zodpovědný projektant elektro – slaboproud

referenční číslo: 443 | aktuálnost: 08.02.2017

ALP consulting

Pro našeho významného klienta, projekční a inženýrskou společnost s více jak 20-ti letou působností, hledáme vhodného uchazeče na pracovní pozici:

Náplň práce

a) Tvorba dokumentace

  • tvorba technického řešení
  • zpracování projektové dokumentace převážně v oblasti vnitřních rozvodů nízkého napětí
  • vytváření dokumentace ve všech projekčních stupních (studie, územní řízení, stavební povolení, výběr zhotovitele, prováděcí projekt)
  • zajišťování technické podpory inženýringu

b) Řízení projektu

  • sledování předmětu plnění
  • účast na KD projektu
  • průběžné získávání podkladů od ostatních profesí
  • průběžná kontrola plnění časového harmonogramu akce vůči HIP a PM
  • evidence změn projektu a vytváření podkladů pro HIP a PM pro jejich uplatnění u objednatele

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektro
  • vyhl. 50/78 Sb. § 6 a 10 výhodou
  • autorizace ČKAIT výhodou
  • min. 3-5 let praxe s projektováním v oblasti vnitřních rozvodů slaboproud
  • schopnost pracovat samostatně a odpovědně
  • zkušenost v projektových činnostech hlavně building
  • znalost práce na PC – MS Office
  • výborná znalost práce s CAD produkty (AutoCAD, Revit)
  • dobré prezentační a organizační schopnosti
  • velkou výhodou je zejména znalost v oblastech: návrh elektroinstalace 0,4 kV pro kancelářské budovy, hotely, bytové a polyfunkční objekty
  • NJ nebo AJ výhodou

Nabízíme

  • zázemí prosperující společnosti
  • kreativní a různorodou práci spojenou s osobním rozvojem
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • moderní neformální pracovní prostředí
  • místo výkonu práce: Praha
  • nástup možný ihned

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz
Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita