Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Číšník/servírka

referenční číslo: 4E651F0E | aktuálnost: 16.01.2018

Hotel Černigov Hradec Králové

Hotel Černigov v Hradci Králové ∗∗∗ hledá vhodného kandidáta na pozici Číšník/Servírka.

Číšník/servírka

Náplň práce


- obsluha hostů

Požadujeme


- praxi v oboru
- vyučení v oboru
- orientaci na zákazníka
- příjemné vystupování
- znalost Aj, další světové jazyky výhodou
- flexibilita, pečlivost a samostatnost

Nabízíme


- balíček zaměstnaneckých benefitů
- možnost kariérního postupu v rámci společnosti CPI Hotels, a.s.
- příjemné pracovní prostředí


Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Riegrovo nám. 1494, Hradec Králové, 500 20

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: číšník/číšnice

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení