Typ nabídky

Minimální mzda

Klientský servis - multilanguage - fixní plat

referenční číslo: 4E60D72B | aktuálnost: 10.12.2016

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Hlavním úkolem této pozice u našeho klienta je budování vztahů se zahraničními klienty.

Požadujeme znalost alespoň Jednoho z těchto jazyků na úrovni rodilého mluvčího C1/C2:

Ruský, Vietnamský, Čínský, Arabský, Španělský jazyk, Indický nebo perfektní Anglický jazyk
- uživatelskou znalost práce na PC
- trestní bezúhonnost a slušné vystupování
- český jazyk je výhodou - ne podmínkou
- přehled o celosvětovém dění

Nabízíme:
- Stabilní společnost na trhu s modermín pracovním prostředí - pobočka Praha
- Multi-kulturní pracovní prostředí s možností zahraničních stáží na našich pobočkách
- Plnou podporu a zaškolení po celou dobu spolupráce
- Pracovní doba Po-Pá
- Fixní plat + provizní systém
- Širokou možnost osobního a profesního rozvoje
- Občerstvení na pracovišti
- Kanceláře se skvělou občanskou dostupností
- Flexibilní pracovní dobu
- Nástup možný Ihned, dle dohody s kandidátem

Náplň práce
- Správa a support klientský požadavků
- Tvoření, řízení a realizace komunikačních aktivit
- Marketingová kampaň cílená na klienty
- Zajišťování podpory a práce v teamu
- Lehká administrativa s reportingem

Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy