Typ nabídky

Minimální mzda

Ředitel pobočky - Brno - velmi zajímavé

referenční číslo: 4E49E9D6 | aktuálnost: 17.10.2016

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, stabilní společnost působící na trhu ČR, hledáme pro pracoviště v Brně vhodné kandidáty na pozici ředitele pobočky v technickém oboru (stavebnictví, strojírenství, hutnictví apod.).

Náplň práce:
- analýza potřeb rozvoje, strategické a operativní řízení procesů a činností
- tvorba plánů a dosahování plánovaných výsledků
- řešení odborných problémů, samostatné rozhodování a implementace rozhodnutí
- řízení procesních rizik a řešení jejich důsledků
- vedení svěřeného týmu, jeho koordinace, motivace a hodnocení výsledků
- vedení pracovních jednání s klíčovými zákazníky (dodavateli), partnery, a utváření smluvních vztahů
- tvorba reportů o výsledcích a jejich prezentace

Požadujeme:
- VŠ , nejlépe technické - strojní, stavební, hutní, nebo ekonomické zaměření
- praxi ve vedení min. 2 roky
- manažerské a odborné zkušenosti
- řídící, organizační a rozhodovací schopnosti
- schopnost vést lidi, motivovat, hodnotit a odměňovat
- samostatnost, proaktivitu, orientaci na cíl a výsledek
- organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
-- spolehlivost, čestnost, ambicióznost
- ŘP sk. B
- nástup možný dle dohody s kandidátem, možno IHNED

Nabízíme:
- náročnou, ale zajímavou práci v úspěšné společnosti v Brně
- mimořádný prostor pro seberealizaci
- podporu při profesním růstu
- nadstandardní odměňování v závislosti na dosažených výsledcích
- k dispozici služební automobil, mobil, notebook
- odborná školení, program zaměstnaneckých výhod, zaměstnanecké benefity (příspěvek na dovolenou, sport, regeneraci apod.)

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika, Management, Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální