Typ nabídky

Minimální mzda

Nenáročná práce ve skladu -jen denní/bez víkendů Pohořelice

referenční číslo: 4E1ED408 | aktuálnost: 06.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- stačí manuální zručnost, fyzická zdatnost a spolehlivost
- zbytek vás naučíme

- Manipulace se zbožím , vyskladnění a naskladnění zboží do/z regálů, balení; etiketování a kompletace zboží, práce se scannerem
- Používání manipulační techniky
- Vytváření skladové dokumentace (příjemky, výdejky, vratky)
- Práci v čistém a tichém prostředí
- Možnost profesního rozvoje a osobního růstu
- nástup možný ihned
- svozová doprava zajištěna (tam i zpět): Znojmo – Pohořelice

Požadujeme

Nabízíme

Co nabízíme?
- mzdu 90 Kč/hod. , celkem 14.200 Kč/měsíc s možností přesčasů.
- dlouhodobou spolupráci s možností převodu do kmenového stavu

Místo výkonu práce: POHOŘELICE
Dotovaná svozová doprava zajištěna (tam i zpět): Znojmo – Pohořelice (Znojmo, Práče, Lechovice, Oleksovice, Mackovice, Hostěradice, Miroslav, Našiměřice, Olbramovice, Branišovice, Pohořelice)

Mzda: 14 200 Kč

Místo pracoviště: Pohořelice

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: pomocný dělník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy