Typ nabídky

Minimální mzda

Ředitel společnosti / Jednatel

referenční číslo: 4DB394D3 | aktuálnost: 02.05.2017

ČR Beton Bohemia spol. s r.o.

Jsme součástí mezinárodní podnikatelské skupiny a provozujeme s našimi dceřinými společnostmi po celé Evropě více jak 40 sídel s těžbou surovin a produkcí betonu. K posílení našeho týmu v Čechách obsazujeme do sídla v Krumlově nejpozději do listopadu 2016 následující pozici:

Náplň práce

- Vedení dvou českých dceřiných společností v jejich operačních podnikatelských činnostech se schválením vedení divize
- Odpovědnost za plánování, realizaci a dosažení cílů

Požadujeme

- Vůdčí, organizační schopnosti, schopnost prosadit se
- Silné vlastní nasazení, nápaditost a motivace
- Kvalifikované vysokoškolské vzdělání technického směru (např. stavební inženýr, nebo podobné)
- Dodatečné obchodní zkušenosti výhodou
- Odpovídající několikaleté pracovní zkušenosti v oblasti stavebnictví
- Základní znalosti českého obchodního práva
- Rodný jazyk čeština, cizí jazyk němčina nebo angličtina
- Spolehlivost
- Loajalita
- Důvěryhodnost
- Schopnost rozhodování se

Nabízíme

- Pozice v úspěšné společnosti
- Příjemné pracovní klima
- Vysoký stupeň samostatnosti
- Adekvátní finanční odměnu
- Služební vůz

Místo pracoviště: Český Krumlov

Region: Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Management, Obchod, prodej, nákup, Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální