Typ nabídky

Minimální mzda

Head of Sales Department

referenční číslo: 4D6289C8 | aktuálnost: 02.05.2017

flow-r

Flow-r je personální společnost 2.0 postavená na principech svobody a odpovědnosti s respektem ke všem lidem, s nimiž se potkáváme.

Náplň práce

Pro silně etablovanou společnost se zázemím v Brně hledáme vedoucího obchodu, nově vytvořenou pozici, spadající přímo pod ředitele a jednatele společnosti. Jedná se o strojírenskou společnost věnující se zakázkové výrobě třískového obrábění.

Rád bych se potkal s těmi, kteří v této nové pozici umí a chtějí být přidanou hodnotou společnosti v rámci svých zkušeností i mezinárodních (zahraničních) kontaktů, umí začít s takřka prázdným stolem a velkými výzvami před sebou.

Požadujeme

opravdu očekáváme :-)

- vzdělání technického nebo ekonomického směru
- ideálně kontakty a znalost z oblasti stojírenství, automotive, leteckého průmyslu
- výborná znalost anglického popř. i německého jazyka
- zkušenosti z obchodu
- zahraniční kontakty

ale hlavně, potřebujeme silnou osobnost, obchodníka, vyjednavače, mentora a příjemného člověka.

Nabízíme

pokud vás to zaujalo, dejte mi vědět, můžeme se potkat na kafe / čaj / pivo nebo i snídani, jakkoliv to může časově vyhovovat a být příjemné.

Jsem zodpovědný přímo řediteli podívat se po regionu a popř. je propojit se zajímavými lidmi.
Mrkněte na můj profil:
- https://cz.linkedin.com/in/vladimirklescht
- http://www.flow-r.cz/lide/vladimir-klescht/profil/

budu rád i za ten váš.
mějte prima den
vladimír

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: area sales manager, manažer obchodního týmu, obchodní ředitel/manažer, bussines development manager, manažer prodeje, manažer prodejního týmu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální