Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér (H3916)

referenční číslo: 4CD4654A | aktuálnost: 15.02.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

- zpracovává konstrukční dokumentaci (detailování výkresů)
- zpracovává kusovníky
- vykonává administrativní činnost související s náplní práce
- vytváří podklady pro objednávky materiálu

Požadujeme

M/Ž, SŠ strojní obor; vhodné i pro absolventy s praxí 1 - 2 roky v oboru; konstruování ve 2D, uživatelská znalost ACAD; uživatelská znalost Word, Excel
- základní znalost svařování, obrábění, tváření, povrchových úprav
- základní znalost materiálů
- flexibilita, loajálnost, vysoké nasazení, samostatnost
- ŘP sk. B

Nabízíme

- práce ve výrobní strojírenské společnosti
- prostor pro osobní a profesní rozvoj, uplatnění potenciálu
- odpovídající mzdové ohodnocení dle seniority
- mobil, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, vzdělávání
- nástup ihned, případně dohodou

Místo pracoviště: Hradec Králové

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita