Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Společnost Varroc Lighting Systems hledá nové kolegy na pozici:

Specialista 3D měření - Rychvald

referenční číslo: 4C62209F

Náplň práce:

  • 3D měření charakteristik výrobků
  • tvorba měřicích programů u nových charakteristik
  • speciální měření dle požadavků zákazníků (využití CAD modelů)
  • tvorba speciálních měřicích programů, rozměrových studií a hypertextových reportů
  • vývojová měření pro nové programy
  • měření forem dle požadavků odborných útvarů
  • práce ve vícesměnném provozu

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • znalost čtení výkresů, orientaci ve 3D
  • dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • praxi s 3D grafickými programy
  • znalost vytváření programů pro 3D měřicí stroje - DEA výhodou (software PC-Dmis)
  • znalost kótování pomoci GD&T
  • dobrou představivost, analytické myšlení
  • ochotu a schopnost práce ve vícesměnném provozu
  • organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • schopnost týmové práce
  • odolnost vůči stresu
  • základní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • zajímavou práci na závodě světelné techniky v Rychvaldu
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování,příspěvek na životní a penzijní připojištění)
  • možnost odborného a kariérního růstu

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Rychvald, 73532

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity