Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí údržby (P3704)

referenční číslo: 4C19E6B9 | aktuálnost: 01.05.2019

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Pracovník na této pozici samostatně spravuje a rozvíjí strojní zařízení výrobních linek a přilehlých periferií, sjednává a zastřešuje rozvoj a údržbu zařízení pomocí externích firem, aktivně se podílí na preventivní a reaktivní údržbě strojních zařízení výrobních linek. Je hnací silou rozvoje spravovaných zařízení k jejich vyšší spolehlivosti a efektivitě. Dostává prostor a autonomii efektivně spravovat tyto zařízení

Požadujeme

VŠ vzdělání strojního směru, zkušenosti v oboru 3-5 let, AJ slovem i písmem, znalost AutoCAD prostředí - samostatnost, odpovědnost, flexibilita myšlení, analytické schopnosti, komunikativnost, práce v kolektivu jak českém a tak i případně mezinárodním, znalost kancelářského balíku MS Office, Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Perspektivní pracovní pozici v rámci seriózní mezinárodní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, pracovní růst a aktivní zapojení do firemních projektů. Kvalitní a kontinuální školení, zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, penzijní nebo životní pojištění s příspěvkem zaměstnavatele, nadstandardní zdravotní péči a mnohé další

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: okres, Rychnov nad Kněžnou,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: servisní technik, strojní inženýr, technik ve strojírenství, vedoucí výrobní linky

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování