Typ nabídky

Minimální mzda

Pardubice: Kuchař / řezník / obsluha řeznického pultu

referenční číslo: 4BE590EF | aktuálnost: 07.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

KUCHAŘ: kuchařské práce (příprava surovin, pokrmů, ...)
ŘEZNÍK: příprava masa k dalšímu zpracování a prodeji
OBSLUHA PULTU: obsluha prodejního pultu, specializovaných úseků, doplňování zboží

Požadujeme

- spolehlivost
- pečlivost
- samostatnost

Nabízíme

- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- měsíční výdělek od 15 000 Kč
- Bonusy a příplatky
- Příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na rekreační aktivity
- možnost zvýhodněného firemního volání
- stravenky
- Místo výkonu: PARDUBICE
- nástu možný: IHNED

Mzda: 15 000 Kč

Místo pracoviště: Pardubice

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování, Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba

Profese: kuchař, pomocná síla v kuchyni, odborný asistent prodeje, pokladní, obchodní asistent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity