Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář - Německo (H3256)

referenční číslo: 4B78BDC5 | aktuálnost: 01.12.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

elektrikářské práce dle zadání, elektropráce při výstavbě rodinných domků

Požadujeme

vyučen a praxe v oboru, podmínkou aktivní znalost NJ (schopnost porozumět zadání práce a řešení pracovních povinností + pracovní pohovor v NJ), ŘP sk. „B“ + vlastní vůz

možnost práce i pro partu 2 elektrikářů s využitím jednoho vozidla, kdy alespoň jeden pracovník komunikuje v NJ

V případě vážného zájmu zašlete prosím svůj životopis !

Nabízíme

• plat cca 10EUR/hod. + diety 40EUR/den,
• průměrně 160hod./měsíc,
• zajištění ubytování (hradí si zaměstnanec), firemního lékaře, pracovního oblečení a pomůcek
• nástup možný dohodou

Požadované jazykové znalosti

Německý

Region: Německo

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Profese: elektrikář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity