Typ nabídky

Minimální mzda

Referent v oddělení regulace cen a úhrad odboru farmacie

referenční číslo: 4A2716D8 | aktuálnost: 11.08.2016

MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ

Náplň práce

Odbor farmacie hledá uchazeče na pozici odborného hodnotitele, a to na dohodu o pracovní činnosti nebo na hlavní pracovní poměr (na plný úvazek). Náplní práce je agenda správních řízení o stanovování cen a úhrad léčivých přípravků podle zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění a o změně a doplnění některých souvisejících zákonů, ve znění pozdějších předpisů, spolupráce na projektu Evropské komise a členských států týkající se Health Technology Assessment (HTA), připomínkování dokumentů a předávání informací v angličtině, tvorba odborných stanovisek MZ, spolupráce na legislativní činnosti odboru.

Požadujeme

• ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru farmacie nebo medicíny
• nejméně 1. stupeň standardizované jazykové zkoušky z anglického jazyka dle rozhodnutí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ze dne 24. července 2013, č.j. MSMT 24195/2013, zveřejněného ve Věstníku MŠMT
• možnost vysílání zaměstnance na zahraniční pracovní cesty
• praxe na obdobné pozici nebo zahraniční stáž výhodou
• dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Microsoft Office)
• samostatnost, spolehlivost a vysoké pracovní nasazení
• organizační schopnosti a komunikační dovednosti
• pečlivost a důslednost
• ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

• dohodu o pracovní činnosti, nebo
• pracovní poměr na dobu určitou (plný pracovní úvazek)
• 13. platová třída (dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)
• osobní ohodnocení odpovídající dosahovaným výsledkům
• 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
• vhodné i pro absolventy

Místo pracoviště: Praha 2

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Profese: referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální

Vhodné pro: Absolventy