Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník pro oblast investic

referenční číslo: 49DD27BF | aktuálnost: 11.08.2016

Institut umění-Divadelní ústav

Institut umění - Divadelní ústav hledá zaměstnance na poloviční úvazek se zkušenostmi v oblasti investic. Nabídky zasílejte do 12.9.2016.

Náplň práce

- zajištění přípravy a realizace investičních akcí
- jednání s dodavateli, zpracovateli projektové dokumentace a dalšími účastníky
- koordinace a kontrola jednotlivých účastníků investičních akcí
- příprava podkladů a žádostí o přidělení investičních finančních prostředků
- zveřejňování zakázek v systému NEN

Požadujeme

- vzdělání stavebního zaměření
- praxe ve stavebnictví vítána
- dobré organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
- dobrá znalost práce na PC
- zkušenost s realizací veřejných zakázek
- zkušenost se stejnou nebo obdobnou činností

Nabízíme

- stabilní zázemí státní příspěvkové organizace
- zaměstnanecké výhody (jazykový kurz, stravenky, 5 týdnů dovolené)
- pracoviště v centru Prahy - místo výkonu práce Praha 1
- nástup možný ihned

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita