Typ nabídky

Klientský servis - fixní plat + HPP - Praha

referenční číslo: 49214518 | aktuálnost: 10.12.2016

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Náš klient pro dlouhodobou spolupráci hledá příjemné a komunikativní spolupracovníky, které baví komunikace s lidmi a motivuje je profesní růst a dobré finanční ohodnocení.

Požadujeme:
- ukončené SŠ/SOU vzdělání
- uživatelskou znalost práce na PC - Excel
- dochvilnost a aktivní přístup k práci
- předchozí praxe v servisu nebo prodeji výhodou - ne podmínkou
- cizí jazyk výhodou - ne podmínkou
- trestní bezúhonnost

Kandidáti absolvují velmi podrobné měsíční zaškolení, získávají profesionální vedení, a možnost profesního rozvoje - vhodné i pro absolventy bez praxe.

Náplň práce:
- propagace firmy (telefonická, emailová, osobní)
- osobní jednání s klienty v sídle firmy
- spolupráce se zkušenými kolegy – práce v teamu
- prohlubování znalostí – růst v rámci společnosti
- administrativní činnost a reporting

Nabízíme:
- vysoké finanční ohodnocení - možnost nadstandardních výdělků
- práce na HPP - fix + provize
- pracovní doba od Po-Pá
- mezinárodní stabilní společnost s pobočkami v Praze a Brně
- moderní a atraktivní pracovní prostředí
- občerstvení na pracovišti
- práci v příjemném mladém pracovním týmu
- možnost osobního a profesního rozvoje - kariérní růst
- nástup možný Ihned, dle dohody s kandidátem

Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést nejbližší termín nástupu, pobočku a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil). Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy