Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista pro prodej nemovitostí Nový Jičín, Vsetín, Frýdek Místek a Valašské Meziříčí

referenční číslo: 177172 | aktuálnost: 01.08.2017

Dumrealit.cz/TOP ROŽNOV

Jsme stabilní celorepubliková společnost hledající nové členy do naší realitní rodiny. Pokud jsi aktivní a rád se učíš novým věcem, neváhej a dej o sobě vědět. Tato pozice je vhodná pro všechny, kdo si chce plnit své sny.

Náplň práce

každodenní komunikace s klienty
vytváření prezentací pomocí moderních technologíí
uzavírání smluv
sjednávání prohlídek
poradenství v oblasti realit

Požadujeme

řidičský průkaz
vlastní auto a fotoaparát
uživatelská znalost práce na PC
chuť pracovat a učit se novým věcem
dostatek empatie, komunikační dovednosti
spolehlivost, příjemné a reprezentativní vystupování

Nabízíme

nabízíme podporu pracovně starších kolegů
nové zkušenosti
možnost využití kanceláře
školení, semináře a růžné doplňkové kurzy

Mzda: 25 000 Kč

Region: Zlínský kraj

Obor: Reality

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Absolventy