Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr pro testování v sw test centru

referenční číslo: 48119056 | aktuálnost: 02.05.2017

ZF Engineering Plzeň s.r.o.

Pro naše vývojové středisko v Plzni / Česká republika hledáme:

Náplň práce

Pracovní náplň Vývoj SW/HW pro testování funkcí automatických převodovek a pojezdových mechanismů nebo základních funkcí řídicích jednotek jednotlivých systémů vyvíjených v naší společnosti. Automatizace testů, testování. • Vývoj HIL/SIL • Využívání moderních zkušebních metod • Integrace a testování SW/HW • Sledování, analýza a řešení problémů znalost c, c++ výhodou Nabízíme • Kompletní zaškolení v dané problematice • Účast na vývoji systémů a špičkových technologií pro světové výrobce automobilů • Zajímavou a tvořivou práci v mladém a přátelském kolektivu • Spolupráci na projektech s dalšími 6ti vývojovými centry firmy ZF • Nadstandardní mzdové ohodnocení • Další profesní růst a vzdělávání • Možnost služebních cest do zahraničí a využití jazykových znalostí Požadujeme • VŠ vzdělání v oborech elektronika, elektrotechnika, kybernetika nebo informatika (lze i absolvent) • Dobré jazykové znalosti německého a/nebo anglického jazyka slovem i písmem (podpoříme jazykovými kurzy) • Znalosti v oblasti vývoje softwaru pro systémy pracující v reálném čase, ideálně s předchozími zkušenostmi v oboru výhodou • Znalosti v oblasti programování jednočipových uC výhodou Pozor, změna telefonního čísla: Telefon/Phone +420 373 736-302, Telefax/Fax +420 373 736-312 Benefity: - po 1 roce příslušnosti ke společnosti – příspěvek na penzijní nebo živ. připojištění 300,- Kč - po 2 letech příslušnosti ke společnosti – příspěvek na životní pojištění nebo penzij. dalších 300,- Kč, celkem 600,-, po 5 letech – 1000,- Kč - jazykové vzdělávání ve firmě (NJ, AJ) zdarma - zajištění odborného vzdělávání - služební zahraniční cesty - stabilní zázemí zahraniční společnosti - příjemný kolektiv, příjemné pracovní prostředí - 1 x ročně přezkoumání mezd ( červenec) - flexibilní časové konto - pružná pracovní doba 8:30 - 15:30 , pá 8:30 – 14:30 - roční bonusy za hospodářský výsledek firmy - variabilní složka mzdy – nastavuje se každý duben v roce - 25 dní dovolené - letní a vánoční slavnost - firemní stravování – cena menu 40 Kč( polévka, hlavní jídlo, dezert/salát) - příspěvek na dopravu Vzdálenost Měsíční brutto částka Kč 0 - 20 km 500 Kč 21 - 30 km 800 Kč 31 - 50 km 1 200 Kč 51 km - více 1 600 Kč

Místo pracoviště: Plzeň–Skvrňany

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální