Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Asistent/ka F&B manažera/vedoucího stravovacího provozu

referenční číslo: 47FE2501 | aktuálnost: 20.02.2017

CPI Hotels, a.s.

Clarion Congress Hotel Olomouc*
přijme na hlavní pracovní poměr
Asistenta F&B manažera/vedoucího stravovacího provozu

Asistent/ka F&B manažera/vedoucího stravovacího provozu

Náplň práce


- zástupce vedení stravovacího úseku

Požadujeme


- praxe v obsluze minimálně 1 rok
- spolehlivost, flexibilita

Nabízíme


- mzda v závislosti na předchozí praxi 18 – 25 tis. hrubého
- možnost ubytování na hotelu
- systém zaměstnaneckých benefitů
- příjemné pracovní prostředí

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Místo pracoviště: Olomouc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: F&B manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity