Typ nabídky

Minimální mzda

Team leader Kolín, Čáslav, Nymburk a Kutná Hora

referenční číslo: 465C6E8D | aktuálnost: 07.02.2017

Home4people.cz/CRK

Aktivní osobní a telefonická (emailová) komunikace s klienty realitní kanceláře. Získávání nových klientů.
Staňte se součástí realitní rodiny.

Náplň práce

vedení a motivace pracovního týmu, školení pracovníků,
příjem nových pracovníků, zodpovědnost za výsledky agentury,
administrativa, zodpovědnost za výsledky skupiny, komunikace s vedením
společnosti, práce na PC.

Požadujeme

práce s PC na dobré rovni
řidičský průkaz - řízení osobních
automobilů
Praxe v obchodní branži
činnosti podmínkou + Čas a chuť – ostatní Vás naučíme.

Nabízíme

reprezentativní automobil VW Passat i k soukromým účelům
podporu osobního mentora po celou dobu spolupráce
systém školení a osobních tréninků (certifikace)
naučíme Vás vydělávat stabilně VELKÉ peníze
možnost částečného či plné úvazku
intenzivní podporu (i finanční) na startu Vaší kariéry
vlastní místo na pobočce, databázi klientů a systém pro správu zakázek
řadu firemních benefitů (výhodné mobilní tarify, pojištění odpovědnosti, zajištění způsobilosti výkonu práce)
více času na rodinu a Vaše koníčky

Mzda: 30 000 Kč

Region: Středočeský kraj

Obor: Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Absolventy