Typ nabídky

Minimální mzda

Sales Representative

referenční číslo: 45C803F7 | aktuálnost: 18.04.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, společnost, která je oficiálním technologickým partnerem společnosti SIEMENS v oblasti výroby elektrorozvaděčů v České republice, a která se také věnuje obchodu s elektrickými a mechanickými komponenty na trzích Evropské unie, Blízkého východu a CIS, hledáme vhodného kandidáta na pozici Sales Representative.

Náplň práce:
• Vyhledávání nových obchodních příležitostí
• Udržování dobrých vztahů a podpora stávajících zákazníků
• Vedení obchodních jednání
• Příprava a realizace cenových nabídek
• Reporting a související administrativa
• Úzká spolupráce a reporting regionálnímu řediteli

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní nebo elektro)
• Zkušenosti z oblasti prodeje
• Aktivní znalost anglického jazyka
• Dobrá znalost práce s MS Office (Word, PowerPoint, Internet)
• Organizační a komunikační dovednosti
• Vysoké pracovní nasazení a nadšení do práce
• Samostatný a zodpovědný přístup k práci
• Řidičský průkaz sk. B
• Životopis v ČJ a AJ s fotografií

Nabízíme:
• Zázemí silné mezinárodní skupiny
• Prostor pro osobní rozvoj a realizaci
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Občasné zahraniční cesty
• Práci na HPP
• Možnost využití služebního automobilu pro výkon zaměstnání
• Služební notebook, mobil
• Nástup ihned/ dohodou
• Kancelář: Praha 4

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis v ČJ a AJ s fotografií na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita