Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

IT Administrator #6540411 (Praha, Czech Republic)

referenční číslo: 6540411 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

IT Administrator #6540411 (Praha, Czech Republic)

Náplň práce

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého významného klienta, špičkovou IT společnost nadnárodní skupiny zabývající se vývojem softwaru na zakázku, datových skladů a business inteligence, vhodného kandidáta/kandidátku na pozici IT Administrátor pro významný bankovní dům.

IT Administrátor

Popis pozice / Náplň práce: Administrace vývojového prostředí (unix) Nasazování nových verzí dodávek od vývojářů na webový server, na aplikační server IBM Websphere (údržba a řešení výkonnostních a jiných složitějších problémů) Nasazování nových verzí dodávek od vývojářů portálu Liferay Nasazování nových verzí dodávek od vývojářů do prostředí databáze Oracle  Náš klient požaduje: vzdělání technického (informační technologie) zaměření min. 1 rok zkušeností s prací na IT projektech  zájem o administraci a rozvoj v této oblasti znalost administrace operačního systému Linux RedHat znalost aplikačního serveru IBM Websphere, portálu Liferay výhodou znalost nástrojů Bamboo, Apache Maven výhodou Náš klient nabízí: Pozici v přední softwarové společnosti Zázemí špičkové IT společnosti Zajímavé projekty v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví nebo telekomunikacích Motivační finanční ohodnocení  Možnost rychlého pracovního růstu Možnost profesního přesahu v oboru IT Příjemné pracovní prostředí a podporující tým kolegů HPP nebo IČO  Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Pro případné otázky kontaktujte paní Michaelu Madovou - telefonicky na čísle +420 725 808 370 nebo e-mailem na adrese michaela.madova@peopleconsulting.cz.

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní