Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromontér

referenční číslo: 589861e9babecf6e2f5040de | aktuálnost: 22.06.2019

Elektroline a.s.

Jsme česká firma s francouzským vlastníkem, která působí v oblasti dopravního stavitelství víc jak 25 let. Díky tomu jsme si získali stabilní postavení na českém i světovém trhu. Neustále se rozšiřujeme, a proto průběžně přijímáme do svého kolektivu další členy.

Náplň práce

Část firmy Elektroline se zabývá montážemi trakčního vedení, vyhřívání výhybek a dalšími montážemi speciálních elektro zařízení pro železnici a MHD v Čechách i ve světě. Úkolem i výzvou pro nového elektromontéra je tedy osvojit si tuto specifickou činnost a stát se postupně odborníkem v oboru. Elektromontéři pracují na stavbách ve větších či menších skupinách. Je to práce zajímavá, nabízející profesní růst. Firma se pracovníkům na montáži snaží vždy vytvořit dobré pracovní i mimopracovní podmínky. Zda je člověk zařazen do skupiny pracující více v Čechách či více v zahraničí, záleží na vzájemné dohodě.
Tato pozice je vhodná i pro absolventy.

Pro zájemce bez ukončeného vzdělání elektro nabízíme stejnou práci vyjma odborných elektikářských úkonů.

Požadujeme

  • dokončené SOU, SŠ vzdělání v oboru elektro
  • flexibilitu
  • trestní bezúhonnost
  • zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • jistotu zaměstnání ve firmě mající pevné místo na světovém trhu
  • osobní přístup, přátelské prostředí
  • podíl na výsledcích firmy
  • možnost získání mnohých oprávnění, např.: řidičský průkaz od skup. A po C+E, průkaz obsluhy plošin, vazače i jeřábníka, práce ve výškách, svářečské oprávnění, montáže kabelů, speciální drážní oprávnění a další
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na životní/důchodové pojištění
  • zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
  • Cafetérie a další bonusy

Místo pracoviště: K Ládví 1805/20, Praha 8, 18400

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Kafetérie, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat

Vhodné pro: Absolventy