Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromontér

referenční číslo: 43193ACE | aktuálnost: 20.09.2017

Elektroline a.s.

Odborná výrobní a montážní firma působící přes 20 let v oblasti dopravního stavitelství přijímá do svých řad nové zaměstnance

Náplň práce

Naši elektromontéři se zabývají speciálními elektro zařízeními pro železnici (trakční vedení, vyhřívání výhybek, osvětlení apod.). Je to zajímavá, rozmanitá práce většinou venku v kolektivu kolegů.

Požadujeme

Požadujeme dokončené vzdělání elektro (SOU, SŠ), časovou flexibilitu, odpovědnost, trestní bezúhonnost

Nabízíme

Nabízíme bezpečí stabilní, prosperující firmy, zaměstnanecké výhody; na montážích dobré sociální zázemí; profesní růst; za kvalitní práci kvalitní odměnu a účast na zisku firmy (13.a další platy)

Místo pracoviště: K Ládví 1805/20, Praha 8, 18400

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy