Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně - technický pracovník

referenční číslo: 42B9361E | aktuálnost: 02.05.2017

SUDOP PRAHA a.s.

SUDOP PRAHA a.s. je projektová, konzultační a inženýrská společnost, specializovaná na komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury, zejména železničních staveb, silničních a dálničních staveb, systémů městské hromadné dopravy. Navrhuje nejen celkové technické řešení staveb včetně mostních, tunelových a inženýrských objektů, sdělovacích a zabezpečovacích systémů, elektrizace a napájení, ale řeší i otázky řízení a organizace dopravy, dopravní a vozební technologie, opravárenské základny, logistiky, tarifní politiky, ekonomie dopravy a financování, vlivu staveb na životní prostředí.

Náplň práce

  • administrativní práce spojená s projektční činností

Požadujeme

  • vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru /dopravní stavby/,
  • dobrá znalost německého jazyka - podmínkou,
  • znalost projektování,m příprava staveb - výhodou,
  • praxe ve stavebnictví - výhodou,
  • praxe v oboru železničních staveb - výhodou /absolventy zaškolíme/,
  • autorizace ČKAIT v oboru dopravní stavby - výhodou,
  • schopnost práce v týmu, ale i samostatně, časovou flexibilitu,
  • znalost práce na PC (MS Office),
  • znalost grafických systémů MicroStation nebo AutoCAD - vítána,
  • dobré komunikační a organizační schopnosti,
  • příjemné a profesionální vystupování,
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • dobré platové podmínky,
  • zajímavé práce při řešení velkých dopravních staveb,
  • pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou,
  • příjemné prostředí v menším kolektivu,
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělání,
  • sociální výhody : (týden dovolené navíc, výhodné stravování, penzijní nebo životní připojištění)

Mzda: 35 000 - 60 000 Kč

Místo pracoviště: Praha 3

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: přípravář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Studenty