Typ nabídky

Minimální mzda

Produktový a testovací technik (P3959)

referenční číslo: 427E0C81 | aktuálnost: 27.07.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Zodpovědnost za opravy a údržbu testovacích zařízení (SW, HW),
zodpovědnost za opravy vzniklých problémů na testovacích zařízeních,
podpora a návrhy na rozvoji a zlepšování testovacích zařízení a účast na jejich realizaci,
přímá účast na zavádění nových produktů do výroby
příprava technické dokumentace a trénink operátorů,
evidence náhradních dílů.

Požadujeme

SŠ, VŠ vzdělání technického směru,
zkušenosti na obdobné pozici výhodou,
středně pokročilá znalost AJ;
velmi dobrá znalost MS Office,
znalost práce v SAP výhodou,
přehled v současných trendech - mobilní technologie, systémy a zařízení
analytické myšlení, systematický přístup

Nabízíme

Práce v prosperující a stále rostoucí zahraniční společnosti, účast na nových projektech, zaškolení a možnost dalšího růstu, odpovídající plat + prémiová složka, řada firemních benefitů

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Pardubice,

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: project manager, servisní technik, tester, zkušební technik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Vzdělávací kurzy, školení