Typ nabídky

Minimální mzda

Systémový analytik (P3887)

referenční číslo: 4203AC89 | aktuálnost: 13.09.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Tvorba analýz požadavků procesů a potřeb, návrh schematických diagramů částí informačních systémů a jejich celků. Zabývání se nejen technickým provedením, ale také funkčními požadavky a legislativními podmínkami. Ke každému projektu vzniká i podrobná technická dokumentace včetně datových struktur, nadefinovaných rozhraní a důležitých výkonnostních testů.

Požadujeme

M/Ž, VŠ vzdělání, AJ na komunikativní úrovni, znalost objektově orientované analýzy a design (OOAD), OOP výhodou

Nabízíme

Zajímavou práci ve stabilní české prosperující společnosti, výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity (dle pracovní pozice), možnost dalšího vzdělávání v jazykových kursech v programu firemního vzdělávání, možnost dalšího profesního růstu, pružnou pracovní dobu (u THP pozic), 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění (ve výši 3 % z hrubé mzdy), bonusy ke mzdě a v případě zisku roční odměny

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: okolí, Vysoké Mýto,

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, Technika, elektrotechnika

Profese: procesní inženýr, project manager

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení