Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník na HPP, 150 Kč/hod + příplatky, stravenky, nástup ihned

referenční číslo: 40C9435C | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou vláknin, papírů, lepenky a zboží z těchto materiálů, hledáme kandidáty na pozici ŘIDIČE VZV.

Náplň práce

- obsluha vozíku
- manipulace s materiálem
- práce ve skladu
- zaskladňování a vyskladňováni zboží
- balení zboží, třídění zboží
- příjem a kontrola zboží

Požadujeme

- manuální zručnost
- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
- platný průkaz řidiče vozíků
- 100% docházku
- výuční list (obor automechanik velkou výhodou), praxe ve výrobě

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Profese: skladník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní