Typ nabídky

Minimální mzda

Odborný pracovník na Oddělení molekulární genetiky

referenční číslo: 406CECD4 | aktuálnost: 19.09.2016

ÚSTAV HEMATOLOGIE A KREVNÍ TRANSFUZE

Náplň práce

Ústav hematologie a krevní transfuze (www.uhkt.cz) přijme na plný úvazek VŠ odborného pracovníka na Oddělení molekulární genetiky

Požadujeme

Požadujeme:
- VŠ vzdělání (přírodovědné, lékařské, biochemické)
- AKK kurz nebo vzdělání v oboru s akreditací u MZČR výhodou (případně doplnění AKK kurzu podmínkou)
- bezúhonnost, pečlivost a spolehlivost
- znalost práce na PC, MS Word a Excel
- praxe a časová flexibilita výhodou

Nabízíme

Nabízíme:
- zajímavou práci - zaškolení do moderních metod molekulární genetiky
- zázemí špičkového pracoviště
- podíl na výzkumné práci
- zaměstnanecké benefity (dodatková dovolená, rizikový příplatek, příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní a životní pojištění, podporu při vzdělávání)
Nástup možný ihned.
Životopisy prosím zasílejte na: barbora.kinska@uhkt.cz

Místo pracoviště: Praha 2

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální