Typ nabídky

Minimální mzda

Databázový specialista

referenční číslo: 3FE20C09 | aktuálnost: 02.05.2017

Atlas software a.s.

Společnost ATLAS consulting, zabývající se vývojem právních a ekonomických informačních systémů, rozšiřuje svůj tým o Databázového specialistu se znalostí SQL.

Náplň práce

• správa a rozvoj databázových reportů a sestav
• sledování kvality dat v systémech
• transformace dat a jejich převod mezi databázemi
• analýzy, příprava dat a realizace požadavků uživatelů
• vývoj a optimalizace SQL dotazů
• podílení se na vývoji vnitropodnikových systémů

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání
• přehled v oblasti relačních databází
• zkušenosti s designem a vývojem SQL databází
• dobrou znalost T-SQL
• zkušenosti s reportingem
• zkušenosti s transformací dat, ETL a BI nástroji výhodou
• zkušenosti s vývojem webových aplikací (PHP) výhodou
• znalost AJ (minimálně na úrovni pochopení dokumentace a manuálů)
• komunikační a analytické schopnosti, flexibilita, zodpovědnost, schopnost týmové práce

Nabízíme

• zajímavou práci v profesionálním kolektivu
• možnost seberealizace a podílení se na projektech pro exkluzivní klienty
• zázemí silné, stabilní společnosti, která je leaderem na trhu
• pracovní prostředí přizpůsobené potřebám zaměstnanců
• odpovídající finanční ohodnocení a bonusy
• navázání dlouhodobé spolupráce na HPP, profesní a karierní růst
• pružná pracovní doba, možnost Home Office

Místo pracoviště: Výstavní 292/13, Ostrava

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní