Typ nabídky

Minimální mzda

Senior sales manager - výrobní zařízení pro potravináře

referenční číslo: S007/130916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro společnost, která se zabývá inženýringem a následnou montáží výrobních zařízení pro potravinářské a nápojářské provozy, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:
SENIOR SALES MANAGER - výrobní zařízení pro potravináře
Vaším úkolem bude zajistit pravidelnou komunikaci se stávajícími i potencionálními zákazníky z řad výrobních společností.
Konkrétně budete zodpovědný/á za:
- monitoring investičních plánů zaměřených na výrobní zařízení v příslušných klientských segmentech
- jednání se zákazníky o záměrech a technických vstupních datech
- analýzu stávající výrobní technologie a technických potřeb
- návrh základního designu řešení (ve spolupráci s interní projekcí)
- účast v tendrech a výběrových řízeních
- komunikační podporu projektů a zákazníků

Požadujeme

Požadavky:
- SŠ/VŠ, technické zaměření výhodou
- praxe v prodeji investic nebo výrobních zařízení
- vztah ke strojírenské technice
- schopnost jednat s klienty
- uživatelská znalost práce na PC
- znalost angličtiny

Nabízíme

Nabízíme samostanou, technicky zaměřenou pozici v rozvoji obchodních vztahů. Různorodost projektů, možnost zužitkovat technické zázemí znalostí a zkušeností. Dobré podmínky pro práci.

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita