Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér (Uničov)

referenční číslo: 3DB6ADB0 | aktuálnost: 20.02.2017

UNEX a.s.

Náplň práce

  • rozkreslení konstrukční dokumentace zákazníka - detailní výkresy, kótování, příprava konstrukčních podkladů pro výrobu, návrh jednoduchých přípravků

Požadujeme

  • SŠ /VŠ vzdělání strojírenského směru
  • znalost práce s AutoCAD, Inventor
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
  • technické myšlení
  • samostatnost
  • proaktivní přístup

Nabízíme

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • kariérní růst
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • výkonové bonusy
  • další benefity

Místo pracoviště: 78391 Uničov - Brníčko 1032

Region: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Management, Ostatní, Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní