Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní makléř/ka next reality

referenční číslo: 3D918F52 | aktuálnost: 02.05.2017

NEXT REALITY GROUP a.s.

NEXT REALITY GROUP je realitní kancelář zabývající se prodejem, pronájmem, oceňováním a přímým výkupem všech druhů nemovitostí. Patříme mezi nejrychleji rostoucí realitní kanceláře v ČR. Stále EXPANDUJEME a přibíráme nové obchodníky Aktuálně provozujeme přes 40 poboček na území celé ČR.

Náplň práce

Co dělají naši realitní makléři?

- Denně komunikují s klienty a s týmem kolegů
- Rozšiřují své portfolio nemovitostí
- Vytváří prezentace pomocí nejmodernějších technologií

Požadujeme

Koho hledáme?

- Pozitivně naladěného člověka s chutí do práce
- Komutikativní a empatickou osobnost
- Makléře s chutí se vzdělávat
- Kolegu, který se rád účastní firemních akcí

Nabízíme

- Kvalitní a propracovaný systém školení
- Podporu makléře před zaškolením do výše 30.000 Kč
- Kompletní zaškolení do realitní praxe
- Možnost získat Volkswagen Passat Highline i k soukromým účelům za výhodných podmínek
- Neomezenou realitní inzerci na všech inzertních serverech
- Motivující provizní systém ze všech divizí společnosti (hypotéky, pojištění, výkupy nemovitostí, development)
- Slibný kariérní postup, z úspěšného realitního makléře až na regionálního ředitele
- Neomezené volání za 270 Kč/měsíc
- Soutěže a firemních akce

Proč pracovat v NEXT REALITY?

- Flexibilní pracovní doba
- Přímo ovlivňujete výši svého výdělku
- Dovolená neomezeně a kdykoli
- Spolupodílení se na výkupech nemovitostí

Pokud máte o práci zájem, zašlete nám životopis přes formulář níže.

Pokud váháte, zavolejte nám, setkáme se s Vámi a poradíme Vám.
Volejte na tel. č. 800 700 099.

Obor: Obchod, prodej, nákup, Reality, Stavebnictví, projekce, architektura

Profese: realitní makléř

Pracovní poměr: Kontrakt

Minimální požadované vzdělání: Maturita