Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vývojář nativních mobilních aplikací pro iOS (6262)

referenční číslo: 3D858BA9 | aktuálnost: 06.02.2017

ITjobs, s.r.o.

Pro rozvíjející se českou společnost hledáme šikovné programátory se zkušenostmi s vývojem nativních mobilních aplikací pro iOS.

Náplň práce

Pozici obsazujeme pro rozvíjející se brněnskou firmu zabývající se vývojem online loterijních systémů.

Na této pozici budete:
- vyvíjet mobilní aplikace (pro iOS) k rozsáhlému online systému pro loterie a sázky
- podílet se na návrhu uživatelského rozhraní těchto aplikací
- v případě zájmu mít možnost od základu vyvíjet řešení pro Windows mobile
- pracovat na zakázkách pro významné tuzemské a zahraniční společnosti

Požadujeme

- dobrá znalost Objective-C a iOS SDK
- výhodou zkušenost s multiplatformním vývojem
- výhodou zkušenost s návrhem uživatelského rozhraní mobilních aplikací
- alespoň kratší praxe s vývojem nativních aplikací pro iOS
- alespoň základní znalost AJ
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- samostatnost, schopnost týmové práce, ochota učit se novým věcem

Nabízíme

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností kandidáta
- jiné výhody: pružná pracovní doba, stravenky, vzdělávací kurzy, mobilní telefon pro soukromé účely apod.

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: programátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Mgr. Lucie Kováčová, email: kovacova@ITjobs.cz, +420 542 215 792, +420 605 946 450