Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant mostních staveb

referenční číslo: 410 | aktuálnost: 12.02.2018

ALP consulting

Pro našeho klienta, inženýrskou společnost s dlouholetou tradicí, která se zaměřuje na silniční a dálniční stavby, mosty, městské komunikace a pozemní stavby, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Náplň práce

  • Projektování mostních staveb

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání se zaměřením na dopravní stavby
  • zkušenost s projektováním mostních nebo inženýrských konstrukcí
  • komunikativnost, schopnost kooperace
  • znalost AutoCAD, Microsoft Office, statické SW výhodou
  • jazykové znalosti výhodou

Nabízíme

  • zajímavou práci při řešení projektů velkých dopravních staveb
  • příjemné pracovní prostředí
  • stravování v místě pracoviště
  • zázemí tradiční společnosti
  • dobré platové podmínky
  • bonusy (penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, týden dovolené navíc)
  • možnost dalšího vzdělávání - profesního a jazykového

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita