Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog vstřikování plastů (-ahp-)

referenční číslo: 3CD7620D | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- tvorba technologických postupů
- tvorba norem spotřeby materiálu
- příprava podkladů pro cenové kalkulace v oblasti lisování plastů
- kontrola dodržování technologických postupů a norem spotřeby
- vyhodnocování odchylek, navrhování nápravných opatření
- optimalizace výrobních procesů

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání technického směru
- znalost MS Office
- ŘP skupiny B
- flexibilitu, samostatnost, spolehlivost
- praxe v obdobné pozici výhodou
- znalost AJ výhodou

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti
- odpovědnou samostatnou práci s odpovídajícím finančním ohodnocením
- zaměstnanecké benefity

Místo pracoviště: okr. Pelhřimov

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: technolog ve strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy