Typ nabídky

Minimální mzda

Telefonní prodejce energií - náborový bonus 2000 Kč

referenční číslo: 3CD0E8EF | aktuálnost: 02.05.2017

Bohemia Direct Marketing a.s.

Jsme moderní české kontaktní centrum ze skupiny Bohemia Energy. Prodáváme po telefonu českým domácnostem plyn a elektřinu. Přidej se k nám a staň se součástí velké české energetické skupiny.

Náplň práce

Jsi zkušený prodejce po telefonu? Pak právě Tebe hledáme. Pro úspěšný, rychle se rozvíjející projekt hledáme další kolegy pro prodej plynu a elektřiny českým domácnostem. Prodáváme s vysokou úspěšností špičkový produkt bez závazku, s nízkými cenami a řadou benefitů pro zákazníky (více na www.jubilejni-energie.cz).

Zkušenosti Ti chybí, ale máš spoustu energie a chuť učit se? i na Tebe čekáme a rádi Ti se začátkem Tvé obchodní kariéry pomůžeme.

Nabízíme práci v řádném hlavním pracovním poměru na dobu neurčitou, výjimečně dohodu o pracovní činnosti. o OSVČ nemáme zájem. Nenabízíme krátkodobé brigády na dobu kratší než 3 měsíce.

Nabízíme

  • Základní mzda nejméně 100 Kč/hodinu, tj. 17 600 Kč/měs.
  • Náborový příspěvek 2000 Kč*
  • Věrnostní příplatek až 10%, tj. základní mzda až 110 Kč/hod. tj. 19 360 Kč/měs.
  • Odměny běžně dosahují 30% základní mzdy u špičkových prodejců až 100%, vyplácíme měsíčně
  • Týden placené dovolené navíc
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč/směnu
  • Káva (zrnková i instantní), čokoláda a občerstvení na pracovišti 25 Kč/směnu zdarma
  • Pitný režim (filtrovaná voda, sodovka) zdarma
  • Očkování proti chřipce 1 krát ročně zdarma
  • Náborový příspěvek bude vyplacen jako bonus ke mzdě v nejbližším výplatním termínu po skončení tříměsíční zkušební lhůty a zároveň odpracování nejméně 60 směn

Mzda: 18 000 - 30 000 Kč

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Energetika, Obchod, prodej, nákup, Telekomunikace, Ostatní

Profese: obchodní zástupce, obchodník, prodejce, telemarketing, pracovník call centra

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: OZP - jiné postižení, Seniory, Rodiče s dětmi, Absolventy, Studenty