Typ nabídky

Minimální mzda

Technický dozor (TDI) - stavební část

referenční číslo: 507 | aktuálnost: 18.09.2018

ALP consulting

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní konzultační skupinu, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech ve světě i na Slovensku, zastupující vždy zájmy investorů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce

  • kontrola ocenění projektu a kontrola ocenění změn v průběhu projektu
  • kontrola dodržování technických požadavků podle zákona, norem, předpisů a povolení
  • kontrola dodržování zásad BOZP, PO a ochrany životního prostředí
  • kontrola kvality dodávek a prací, dodržování technologických postupů prací
  • spolupráce s dalšími TDI a projekt manažery dalších profesí
  • výběrová řízení na subdodavatele a jejich následná kontrola
  • kontrola uzavírání smluv s dodavateli
  • kontrola zpracování a dodržování harmonogramů prací a vyhodnocování plnění HMG projektu
  • kontrola kvality a dodržování termínu provedených prací
  • spolupráce s Cost managerem na odsouhlasování plateb / fakturace dodavatelů
  • organizace a kontrola odstraňování vad a nedodělků
  • kontrola a kompletnost projektové dokumentace
  • zajištění dokumentace skutečného stavu
  • řízení kontrolních dnů
  • příprava a předání díla objednateli
  • řešení a dohled nad reklamacemi až do úspěšného vyřízení

Požadujeme

  • VŠ vzdělání stavebního směru
  • praxe na této pozici nejméně 5 let na velkých projektech od 500 mio Kč
  • znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni
  • znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD)
  • komunikativnost, důslednost
  • ochotu k cestování
  • flexibilitu

Nabízíme

  • zodpovědnou práci na zajímavém stavebním projektu ve stabilní nadnárodní společnosti
  • možnost pracovat na nejvýznamnějším projektu v regionu Slovenska
  • práci na atraktivním projektu v oblasti výstavby průmyslových a automotiv staveb
  • nástup možný dohodu
  • práce na hlavní pracovní poměr nebo jako SZČO/OSVČ

Místo výkonu práce: Bratislava a Nitriansky kraj

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Slovensko

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské