Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/ka montáže - jednoduchá manuální práce

referenční číslo: 3C2EA3FA | aktuálnost: 07.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Hledáš fyzicky lehkou práci s možností ubytování, zavodním stravováním?
Ponoukáme dlouhodobé zaměstnání s pravidelným navyšováním mzdy dle spokojnosti klienta a možností přestupu do kmenového stavu

Náplň práce

- dokončovací montážní práce na gumových hadicích pro automobilový průmysl

Požadujeme

- manuální zručnost
- ochota pracovat na tři směny
- spolehlivost, docházku

Nabízíme

- nástupní mzda 85Kč/hod (+ pravidelné navyšování mzdy dle stupně zaškolení)
- navýšené příplatky- přítomnostní bonus 2000Kč/měsíc
- závodní stravování
- ubytování
BENEFITY:
- 25 dnů dovolené
- dotované stravování 25kč,- / oběd
- motivačně plně hrazené ubytování
- za každý odpracovaný rok ke mzdě 200,- / měsíčně

Mzda: 16 000 - 20 000 Kč

Místo pracoviště: Rokycany

Obor: Výroba, průmysl

Profese: pomocný dělník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy