Typ nabídky

Minimální mzda

Manager pro regionální pobočku - franšízant

referenční číslo: MP36 | aktuálnost: 19.09.2017

Dumrealit.cz/NRH

Hledáme schopného obchodníka pro řízení zaběhnuté pobočky!

Náplň práce

Aktivní řízení a budování týmu obchodníků.

Aktivní osobní a telefonická (emailová) komunikace s klienty realitní kanceláře.

Získávání nových klientů.

Realizace obchodních případů (podpisy kupních, nájemních smluv).

Budování značky v regionu

Požadujeme

Akviziční a marketingové schopnosti

Časová flexibilita

Nabízíme

- Reprezentativní automobil VW Passat i k soukromým účelům
- Podporu osobního mentora po celou dobu spolupráce
- Systém školení a osobních tréninků (certifikace)
- Naučíme Vás vydělávat stabilně VELKÉ peníze
- Intenzivní podporu (i finanční) na startu Vaší kariéry
- Řadu firemních benefitů (výhodné mobilní tarify, pojištění odpovědnosti, zajištění způsobilosti výkonu práce)

Mzda: 80 000 Kč

Místo pracoviště: Poděbrady,

Region: Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: manažer obchodního týmu

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Bonusy/prémie, Firemní akce