Typ nabídky

Minimální mzda

Klientský servis - i bez praxe - Praha nebo Brno

referenční číslo: 3B7D350C | aktuálnost: 10.12.2016

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Vzhledem k neustále rostoucí poptávce na tuzemském trhu náš klient rozšiřuje obchodní oddělení, které se zaměřuje na správu a posílení stávajícího klientského portfolia poskytováním špičkového informačního servisu pro partnery a zastupování fin. skupiny ve styku s veřejností.

Požadujeme

- min. SOU/ SŠ vzdělání - vhodné i pro aktivní absolventy
- uživatelskou znalost práce na PC
- dobrou znalost českého/slovenského jazyka - cizí jazyk výhodou - ne podmínkou
- praxe v komunikaci prodeje a servisu výhodou - ne podmínkou
- trestní bezúhonnost
- přehled o celosvětovém dění

Nabízíme

- práce PO-PÁ
- nástup dle dohody, popřípadě ihned
- zázemí zkušených odborníků - přátelský kolektiv mladých lidí
- práci na HPP s fixním platem a bonusy, které můžete sami zvyšovat svojí iniciativou
- předpokládaný příjem ve dvojnásobku průměrné mzdy, z toho 30% fixně
- kanceláře se skvělou občanskou dostupností na Praze 4 - Pankráci nebo Brně - Štýřice
- občerstvení na pracovišti
- po zapracování pružná pracovní doba

Náplň práce

- Marketingová kampaň cílená na klienty
- Zajišťování podpory a práce v teamu
- Správa a support klientský požadavků
- Tvoření, řízení a realizace komunikačních aktivit
- Lehká administrativa s reportingem

Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.
Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy