Typ nabídky

Minimální mzda

Senior realitní makléř Pardubice, Holice, Chrudim

referenční číslo: 3B7D1FC7 | aktuálnost: 07.02.2017

REALITY 11 VAU

Pro rozšiřující se tým hledáme novou kolegyni / kolegu na pozici makléř senior

Náplň práce

- vedení obchodních případů,
- aktivní vyhledávání nemovitostí k prodeji, či pronájmu,
- vytváření prezentace nabízených nemovitostí,
- provádění prohlídek nemovitostí,
- komunikace s klienty.

Požadujeme

- min. středoškolské vzdělání,
- spolehlivost, příjemné a reprezentativní vystupování,
- přirozený obchodní a komunikační talent,
- praxe v prodeji realit min. 3 roky.

Nabízíme

- provize 60% nepodmíněná žádnými odvody,
- okamžitou výplatu provizí po dokončení obchodního případu,
- systém vzdělávání,
- podporu pro získávání zakázek,
- automatické exporty dat na nejvýznamnější realitní servery,
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Mzda: 50 000 Kč

Místo pracoviště: Pardubice a okolí

Region: Pardubický kraj

Obor: Reality

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Seniory