Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Společnost Varroc Lighting Systems hledá vhodné kandidáty na pozici:

IT technik - podpora aplikací ve výrobě - Rychvald

referenční číslo: 3B639720

Náplň práce:

  • podporuje lokální IT aplikace ve výrobě, spolupracuje s IT na specifikacích zařízení pro výrobu (PC, tiskárny, scannery...)
  • podporuje výrobní střediska v aktivitách průmyslového inženýrství s cílem neustálého zvyšování efektivity
  • pomáhá zlepšovat pracovní prostředí a eliminovat plýtvání na pracovištích pomocí metod štíhlých nástrojů Lean tools
  • spolupracuje na zvyšování technické úrovně zařízení, vyhledává nová technická zlepšení pro stávající zařízení
  • zodpovídá za zavádění výrobních dat do automatických systémů odvodů výroby
  • zaškoluje pracovníky po zavedení nových výrobních systémů a aplikací

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti se správou IT aplikací ve výrobě (SAP, ERP systém)
  • znalosti a zkušenosti s metodikou Six Sigma
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • samostatnost v řešení úkolů
  • velmi dobrou znalost práce na PC (Excel, Access, SAP)
  • tvůrčí a inovativní myšlení
  • ochotu dále se vzdělávat, hledat nová řešení

Nabízíme:

  • zajímavou práci na závodě světelné techniky v Rychvaldu
  • motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Rychvald, 73532

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, IT - vývoj aplikací a systémů, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita