Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr reklamací #7445074 (středočeský kraj, CZK)

referenční číslo: 7445074 | aktuálnost: 02.05.2017

People Consulting s.r.o.

Náplň práce

People Consulting, s.r.o.
hledá pro svého klienta, významnou mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu, zkušené osobnosti na pozici

INŽENÝR REKLAMACÍ

Náplň práce:
- návštěva výrobních závodů zákazníků a servisů
- vedení analýz a jejich řádných provedení
- vypracování reportů z analýz
- návrh přiměřených opatření
- monitoring reklamací
- příprava informací pro jednání
- koordinace aktivit spojených s reklamacemi ze servisu

Náš klient požaduje:
- SŠ/VŠ vzdělání
- odpovídající zkušenost v oblasti kvality
- aktivní znalost AJ, znalost NJ výhodou
- velmi dobrá znalost MS Office, především Excel
- analytické myšlení
- preciznost, systematický přístup
- odolnost vůči stresu
- samostatnost, komunikativnost a motivační schopnosti

Náš klient nabízí:
- zázemí silné nadnárodní společnosti
- motivující finanční ohodnocení
- měsíční variabilní bonus v závislosti na výsledcích společnosti
- firemní benefity (flexipass, očkování, penzijní připojištění a další)
- stravenky
- 4 týdny dovolené + 2 týdny placeného volna
- kariérní růst

Nástup ihned nebo dle dohody.

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis v českém a anglickém jazyce prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na uvedené kontakty.

Pro případné otázky kontaktujte paní  Petru Šimánkovou telefonicky na čísle +420 725 808 360 nebo e-mailem na adresu petra.simankova@peopleconsulting.cz.