Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr - výroba protipožárních desek (-ahj-)

referenční číslo: 3A9284E7 | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti FONTES H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- vedení menšího týmu operátorů výroby (aktuálně 1 směna)
- zodpovědnost za dodržování pracovních postupů
- kontrola správné funkce nanášecího systému lisu, nastavování vhodné teploty na vytvrzování, podílení se na opravách linky, provádění změn receptury dle programu, kontrola kvality nánosu
- organizace, plánování výroby, zadávání zakázek
- řešení reklamací, inventury
- zodpovědnost za dodržování bezpečnosti práce

Požadujeme

- SŠ vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou nejlépe technického směru
- praxi ve výrobní společnosti a zkušenost s vedením týmu
- dobrý zdravotní stav
- zodpovědný přístup k práci, spolehlivost

Nabízíme

- prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností
- odborný profesní rozvoj
- práci v profesionálním kolektivu s vysokou mírou samostatnosti
- slevy na výrobky společnosti
- možnost realizovat se v sesterských závodech v rámci skupiny
- možnost využití firemního kvalitního ubytování pro zaměstnance mimo region Jihlava

Místo pracoviště: okr. Jihlava

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity