Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr chemik / junior - petrochemie, výroba

referenční číslo: S009/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro velkou výrobní společnost, se zahraničním vlastníkem, která se pohybuje v oblasti petrochemických výrob, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:
INŽENÝR CHEMIK / JUNIOR - petrochemie, výroba
Vaším úkolem bude řídit výrobní procesy, technologické postupy a provozní inženýring.
Budete zodpovídat za zajištění plnění výrobního plánu, dosažení plánované produkce v odpovídající kvalitě. Budete zodpovědný za monitoring výrobních nákladů a dodržování standardů kvality dle HSE. Povedete výrobní tým prostřednictvím mistrů.

Požadujeme

Požadavky:
- SŠ/VŠ chemická nebo strojní
- praxe z řízení výrobního provozu
- orientace v petrochemii
- znalost norem kvality HSE výhodou
- uživatelská znalost práce na PC
- znalost angličtiny

Nabízíme

Nabízíme pozici při řízení petrochemické výroby. Možnost seberealizace a dalšího profesního rozvoje. Zajímavé ohodnocení. K dispozici firemní benefity.

Region: Praha

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita